NOWOŚĆ!!!
SuperBand 3D to wysokiej jakości grafiki dające efekt trójwymiarowy.
więcej...
 
Nadruk
Opaski PromoBand mogą być nadrukowane według Państwa projektu. Po więcej informacji dotyczących wykonywanych przez nas nadruków prosimy zajrzeć tutaj
 
 

 

 

 

 

 

 
NADRUK I PERSONALIZACJA

 

1. Opłaty za przygotowalnię i nadruk 

Koszt nadruku jest podzielony na 2 części.

Pierwsza to koszt przygotowalni  - w tej opłacie wliczone są wszystkie koszta związane z przygotowaniem maszyn do druku oraz wykonanie jednorazowej matrycy - sita. Jest to opłata stała niezależna od nakładu drukowanych opasek 

Druga to opłata za nadruk  i jest ona wprost zależna od nakładu zamówionego towaru.

Jeśli nadruk ma być wielokolorowy należy powyższe koszta pomnożyć razy ilość kolorów. Wynika to z faktu, że każdy kolor wymaga nowej matrycy oraz powtórnego drukowania.

Nadruki wielokolorowe wykonujemy wyłącznie po wcześniejszym obejrzeniu projektu i sprawdzeniu możliwości wykonania takiego nadruku. 

2. Przygotowanie projektu 

Prosty projekt graficzny polegający na naniesieniu tekstu lub umieszczeniu przesłanego przez klienta logo przygotowujemy bezpłatnie.  

Pliki przesyłane do nas powinny być to grafiki jednokolorowe bez przejść tonalnych w postaci krzywych w formacie .cdr  lub .eps .  Niektóre pliki w formacie .pdf również się nadają do przygotowania odpowiedniej jakości matryc.

Jeśli na opaskach ma być nadrukowany tylko tekst to prosimy o podanie czcionki jaką ten tekst ma być nadrukowany lub sami wybierzemy jedną z podstawowych czcionek.

Przed przystąpieniem do druku zawsze wysyłamy projekt grafiki naniesiony na szablonie opaski a druk rozpoczynamy tylko po otrzymaniu akceptacji projektu. Jeśli projekt wymaga poprawek to po ich naniesieniu także powtarzamy całą procedurę. 

 

Nadruki na opaskach wykonujemy metodą sitodruku. Gwarantuje to odpowiednią jakość i trwałość.  

Nadruki wykonujemy w kilku podstawowych kolorach jak i za dopłatą w palecie Pantoneˆ®.  - tylko na białych opaskach

3. Bezpieczeństwo

Nasza firma wykonuje nadruki na opaskach we własnym zakresie i GWARANTUJEMY, że opaski z Państwa nadrukiem nigdy nie trafią do nielegalnej sprzedaży lub nie zostaną wykorzystane przez osoby do tego niepowołane.  


Kolory nadruku: czarny, biały, srebrny, złoty, czerwony, błękitny, granatowy, jasny zielony, ciemny zielony, różowy, żółty, fiolet, pomarańczowy.

Za dopłatą wykonujemy również nadruki w palecie PANTONE - na białych opaskach

 


NOWOŚĆ!

Nadruk w pełnym kolorze!!!
Na opaskach PromoBand TYVEK , PromoBand PLASTC STANDARD, PromoBand średnia i duża oferujemy nadruk w pełnym kolorze. Teraz logo Państwa firmy będzie bardziej widoczne i to w oryginalnych kolorach
Po szczególy prosimy o kontakt info@promoband.pl

 
 
 
 
 
 
 
Wszelkie prawa zastrzeżone ©