NOWOŚĆ!!!
SuperBand 3D to wysokiej jakości grafiki dające efekt trójwymiarowy.
więcej...
 
Nadruk
Opaski PromoBand mogą być nadrukowane według Państwa projektu. Po więcej informacji dotyczących wykonywanych przez nas nadruków prosimy zajrzeć tutaj
 
 

 

 

 

 

 

 

Zastosowanie

Opaski na rękę to doskonałe zabezpieczenie pozwalające na ścisłą kontrolę osób przebywających na terenie imprezy. Opaski są zakładane na ręku co powoduje, że są widoczne a osoby ich nie posiadające są szybko namierzane. Zapięcie opaski bez względu czy to klejone czy zapinane jest tak skonstruowane aby nie można było go użyć ponownie. Zapięcie klejone skleja się z częścią perforowaną (nacinaną) co w połączeniu z mocnym materiałem i silnym klejem powoduje niszczenie się opaski w miejscu klejenia. Natomiast opaski z zapięciem plastikowym zatrzaskuje się i nie da się go już odpiąć - zapięcie zostaje zniszczone po próbie użycia ponownie.

W związku z tym, iż na rynku pojawiła się cała masa firm importujących opaski na rękę, zalecamy aby stosować opaski z nadrukiem. Pozwoli to zabezpieczyć się przed wejściem na naszą imprezę osobom, które kupiły opaski na różnych portalach aukcyjnych. Nadruk na opasce jest niedrogi a pozwoli zabezpieczyć się przed nieuczciwymi klientami ale również przed nieuczciwymi pracownikami - a to się niestety zdarza. Dostęp do opasek powinna mieć tylko wyselekcjonowana grupa osób. Mieliśmy nawet sytuacje, że pracownicy zamieniali opaski z nadrukiem na opaski bez nadruku i próbowali przekonać szefa, że to my nie nadrukowaliśmy części opasek. Taka sytuacja w naszej firmie nie ma prawa się wydarzyć.

Jeśli szukają Pństwo odpowiednich opasek na Państwa imprezę lub obiekt prosimy o kontakt. Zawsze chętnie doradzimy jaki rodzaj opasek będzie odpowiedni do zabezpieczenia Państwa eventu.

Współpracujemy z wieloma Klubami muzycznymi, Parkami Rozrywki, klubami sportowymi, stadionami i wieloma innymi oranizatorami imprez. Z niektórymi jesteśmy od samego początku naszej działalności i staramy się nie zawieźć ich zaufania.

ZAPRASZAMY D0 WSPÓŁPRACY I PAŃSTWA!

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
Wszelkie prawa zastrzeżone ©